Χαρακτηριστικά
Αυτόματη λειτουργία με αισθητήρα: η μηχανή ανέπαφης απολύμανσης χεριών έχει σχεδιαστεί για να ψεκάζει με απολυμαντικό χεριών ή αλκοόλ και να παρέχει αυτόματη δοσολογία ψεκασμού, η οποία επιτρέπει την γρήγορη και εύκολη απολύμανση των χεριών και εξαλείφει τη διασταυρούμενη μόλυνση, επιτυγχάνοντας βέλτιστη υγιεινή των χεριών.
Βολικό και υγιεινό: απλώς βάλτε το χέρι σας κάτω από τον αισθητήρα για να ξεκινήσετε τον διανομέα σαπουνιού, μπορείτε να αποφύγετε αποτελεσματικά τη διασταυρούμενη μόλυνση χωρίς να αγγίξετε τον διανομέα σαπουνιού. Κατάλληλο για δημόσιους χώρους όπως γραφεία, ξενοδοχεία, νοσοκομεία, ιατρικά ιδρύματα, σχολεία κ.λπ.
Προσδιορισμός
| Αριθμός είδους: | F1307 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 120x120x260 χιλ. |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ικανότητα: | 1000 ml |
| Υλικό: | 100% Παρθένο Πλαστικό Μηχανικής ABS |
| Μπουκάλι: | Δυνάμενος να ξαναγεμισθή |
| Βάρος προϊόντος: | 0,90 κιλά |
| Ισχύς από: | 4 μπαταρίες μεγέθους C ή προσαρμογέας 110V/220V * Οι μπαταρίες δεν περιλαμβάνονται |
| Εγκατάσταση: | Βάση τοίχου/δαπέδου |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Δοσολογία χρήσης: | 1-Υγρή Αντλία: 1ml Κάθε Φορά |
| Αντλία 2 αφρών: 0,8 ml κάθε φορά | |
| Αντλία 3 ψεκασμών: 0,8 ml κάθε φορά | |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Συσκευασία: | 1 τεμάχιο/καφέ κουτί; 15 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 65,5X41X29εκ. |
| ΒΔ/ΓΔ: | 13,80/14,50 κιλά |
Λίστα συσκευασίας:
Διανομέας x1
Καλώδιο USB x1
Εγχειρίδιο x1
Βίδες επιτοίχιας στήριξης x2
Υποστηρικτική πόρπη x 1
Παρατηρήσεις: Οι μπαταρίες και ο προσαρμογέας USB δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία
Διασφάλιση ποιότητας:
1. Κάθε διαδικασία παραγωγής επιθεωρείται από την ομάδα QC μας
2. Η ποιότητα διασφαλίζεται από επαγγελματία μηχανικό
3. Τα πιστοποιητικά CE, FCC, ROHS έχουν εγκριθεί και έχουν ιδιόκτητα διπλώματα ευρεσιτεχνίας
Εξυπηρέτηση πελατών
1. Η ερώτησή σας σχετικά με τα προϊόντα ή την τιμή μας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
2. Συνεχίστε να ενημερώνετε τους πελάτες μας για τη διαδικασία παραγωγής και να βοηθάτε στην οργάνωση της επιθεώρησης ποιότητας, εάν είναι απαραίτητο.
3. Εγγύηση ενός έτους και υπεύθυνη εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
4. Επαγγελματική ομάδα πωλήσεων και μηχανικών για να εξασφαλίσει καλή εμπειρία αγοράς.
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.