Βίντεο
Προσδιορισμός
| Αριθμός είδους: | F1303 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μέγεθος προϊόντος: | 120x120x260 χιλ. |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ικανότητα: | 1000 ml |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μπουκάλι: | Δυνάμενος να ξαναγεμισθή |
| Βάρος προϊόντος: | 1,25 κιλά |
| Ισχύς από: | Μπαταρία μεγέθους 4*C ή προσαρμογέας 110V/220V |
| Εγκατάσταση: | Βάση τοίχου/δαπέδου |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Δοσολογία αντλίας: | 1-Υγρή Αντλία: 1ml Κάθε Φορά |
| Αντλία 2 αφρών: 0,8 ml κάθε φορά | |
| Αντλία 3 ψεκασμών: 0,8 ml κάθε φορά | |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Συσκευασία: | 1 τεμάχιο/καφέ κουτί; 15 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 65,5X41X29εκ. |
| ΒΔ/ΓΔ: | 19,50/20,50 κιλά |
Λίστα συσκευασίας:
Διανομέας x1
Καλώδιο USB x1
Εγχειρίδιο x1
Υποστηρικτική αγκράφα x1
Βίδες επιτοίχιας στήριξης x2
Εφαρμογή:
Ο αυτόματος ανέπαφος διανομέας σαπουνιού Siweiyi χρησιμοποιείται ευρέως για την απολύμανση χεριών σε σπίτια, γραφεία, ξενοδοχεία, εμπορικά κέντρα, σχολεία, νοσοκομεία κ.λπ., διαθέσιμος για ατομική και δημόσια χρήση.
Συχνές ερωτήσεις
Ε: Είναι εγγυημένη η ποιότητα;
Α: Έχουμε περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή και τις πωλήσεις και όλα τα προϊόντα έχουν 12 μήνες εγγύηση.
Ε: Μπορούμε να παραγγείλουμε μόνο δείγματα για δοκιμή πριν από την τοποθέτηση μιας παραγγελίας;
Α: Σίγουρα, η παραγγελία δειγμάτων είναι αποδεκτή για εμάς.
Ε: Ποια μέθοδο πληρωμής δέχεστε;
Α: Τυποποιημένοι όροι: T/T εκ των προτέρων. Μεγάλο ποσό: L/C άμεσα.
Μικρό ποσό όπως δείγματα: Paypal και Western Union.
Ε: Πώς αποστέλλετε συνήθως τα προϊόντα; Και πόσο χρόνο χρειάζεται για να παραδοθούν;
Α: Για δείγμα και μικρή παραγγελία, με express, συνήθως χρειάζονται 3-5 ημέρες. Για μεγάλη παραγγελία, εάν χρειάζεστε επειγόντως, μπορούμε να στείλουμε εμπορεύματα αεροπορικώς. Εάν θέλετε να εξοικονομήσετε φορτίο, μπορούμε να τα στείλουμε δια θαλάσσης, σε περίπου 30-50 ημέρες, ανάλογα με τον προορισμό σας.
Ε: Δέχεστε OEM & ODM;
Α: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε τα προϊόντα, τις ετικέτες, τη συσκευασία.
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.