Βίντεο
Προσδιορισμός
| Αριθμός είδους: | DAZ08 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 83X107X206mm |
| Δυναμικό: | Συνεχές ρεύμα 6V |
| Ικανότητα: | 320 ml |
| Μέτρηση απόστασης: | 0~45mm |
| Κύριο υλικό: | ABS |
| Εγκατάσταση: | Επιφάνεια εργασίας |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Ισχύς από: | 4 μπαταρίες AA (δεν περιλαμβάνονται) |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Συσκευασία: | 1 τεμάχιο/έγχρωμο κουτί; 48 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος: | 105X80X230mm |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 47,5X49X43εκ. |
| ΒΔ/ΓΔ: | 12,20/13,50 κιλά |
Συχνές ερωτήσεις
Ε1: Το προϊόν είναι φθηνό, είναι η ποιότητα εγγυημένη;
A1: Έχουμε πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή και τις πωλήσεις και όλα τα προϊόντα έχουν 12 μήνες εγγύηση.
Ε2: Μπορούμε να παραγγείλουμε μόνο δείγματα για δοκιμή πριν από την τοποθέτηση μιας παραγγελίας;
A2: Σίγουρα, η παραγγελία δειγμάτων είναι αποδεκτή για εμάς.
Ε3: Πώς αποστέλλετε συνήθως τα προϊόντα; Και πόσο χρόνο χρειάζεται για να παραδοθούν;
A3: Για δείγμα και μικρή παραγγελία, με express, συνήθως 3-5 ημέρες. Για μεγάλη παραγγελία, εάν χρειάζεστε επειγόντως, μπορούμε να στείλουμε εμπορεύματα αεροπορικώς. Εάν θέλετε να εξοικονομήσετε φορτίο, μπορούμε να τα στείλουμε δια θαλάσσης, λαμβάνοντας περίπου 30-50 ημέρες, ανάλογα με τον προορισμό σας.
Ε4: Δέχεστε OEM & ODM;
A4: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε τα προϊόντα, τις ετικέτες, τη συσκευασία.
Ε5: Ποια είναι η διαδικασία παραγγελίας για προσαρμοσμένα προϊόντα;
A5: Παρέχετε προδιαγραφές προϊόντος ή συγκεκριμένες απαιτήσεις -- προσφορά -- επιβεβαίωση προσφοράς -- κατάθεση πληρωμής -- επιβεβαίωση σχεδίου παραγωγής -- κατασκευή εργαλείων καλουπιού -- κατασκευή δείγματος - επιβεβαίωση δείγματος -- μαζική παραγωγή -- παράδοση -- εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Ε6: Διαθέτει το προϊόν πιστοποιητικό;
A6: Τα περισσότερα μη προσαρμοσμένα προϊόντα είναι πιστοποιημένα και κατοχυρωμένα με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας, και τα προσαρμοσμένα προϊόντα μπορούν να εφαρμοστούν πιστοποιητικά σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.