Βίντεο
Προσδιορισμός
| Αριθμός είδους: | K9 Pro Plus |
| Μέγεθος προϊόντος: | 121,7×131,5×302 χιλ. |
| Δυναμικό: | 5V 2A |
| Ικανότητα: | 1200ml |
| Μέτρηση απόστασης: | 2-10cm |
| Ένταση ήχου: | Ρυθμιζόμενο επίπεδο 1-4 |
| Δοσολογία: | 0,1-2ml ρυθμιζόμενο |
| Εγκατάσταση: | Επιτοίχια, Επιτραπέζια, Βάση Τρίποδου |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Εύρος μέτρησης: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Θερμοκρασία συναγερμού: | Ευκανόνιστος |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Μετάδοση σε 18 γλώσσες: | |
| Κινέζικα, Αγγλικά, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Κορεατικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Ιταλικά, Αραβικά, Τουρκικά, Ταϊλανδέζικα, Καμποτζιανά, Ινδονησιακά, Μπενγκάλι, Χίντι, Βιετναμέζικα | |
| Συσκευασία: | 1 τεμ./χρώμα κουτί; 9 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Το κουτί χρωμάτων περιλαμβάνει: | Διανομέας x1 Καλώδιο USB x1 Εγχειρίδιο x1 Υποστηρικτική αγκράφα x1 Βίδες επιτοίχιας στήριξης x2 Δίσκος συλλογής υγρών x1 Χωνί x1 Δίσκος πίσω καλύμματος x1 Ποσότητα χαρτοκιβωτίου: 9 τεμ./χαρτοκιβώτιο Μέγεθος κύριου χαρτοκιβωτίου: 49x49x36 εκατοστά Βάρος: 11,6 kg/Κουτί Παρατηρήσεις: Οι μπαταρίες και ο προσαρμογέας USB δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος: | 15,5×15,5×31,5 εκ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 49x495x36εκ. |
| ΒΔ/ΓΔ: | 9,45/11,60 κιλά |
Χαρακτηριστικά:
1. Μπορεί να τοποθετηθεί σε επιφάνεια εργασίας, τοίχο, τρίποδο
2. Υποστηρίζει 18 γλώσσες
3. Πηγές τροφοδοσίας: USB, 4 μπαταρίες AA ή 2 μπαταρίες 18650
4. Ιδιοκτησία ευρεσιτεχνίας, CE, ROHS, εγκεκριμένο από την FCC
5. Πολλαπλά ακροφύσια: ψεκασμός, πτώση, αφρός
7. COem και ODM διαθέσιμοι


Εξυπηρέτηση πελατών:
1. Η ερώτησή σας σχετικά με τα προϊόντα ή την τιμή μας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
2. Συνεχίστε να ενημερώνετε τους πελάτες μας σχετικά με τη διαδικασία παραγωγής και να βοηθάτε στην οργάνωση της επιθεώρησης ποιότητας, εάν είναι απαραίτητο.
3. Εγγύηση ενός έτους και υπεύθυνη εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
4. Επαγγελματική ομάδα πωλήσεων και μηχανικών για να εξασφαλίσει καλή εμπειρία αγοράς.
Διασφάλιση ποιότητας:
1. Κάθε διαδικασία παραγωγής επιθεωρείται από την ομάδα QC μας
2. Η ποιότητα διασφαλίζεται από επαγγελματία μηχανικό
3. CE, FCC, ROHS πιστοποιητικά εγκεκριμένα και έχουν ιδιόκτητα διπλώματα ευρεσιτεχνίας
4. Εγγύηση ενός έτους
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.