Μεγάλη χωρητικότητα: αυτός ο αυτόματος διανομέας απολυμαντικού χεριών έχει μεγάλη χωρητικότητα 1200 ml, κατάλληλος για χρήση διαφόρων απολυμαντικών υγρών και απολυμαντικών χεριών, για καθημερινή και επαγγελματική χρήση, ιδανικός για σπίτια, ξενοδοχεία, νοσοκομεία ή άλλους δημόσιους χώρους.
Βολικό και υγιεινό: απλώς βάλτε το χέρι σας κάτω από τον αισθητήρα για να ξεκινήσετε τον διανομέα σαπουνιού, μπορείτε να αποφύγετε αποτελεσματικά τη διασταυρούμενη μόλυνση χωρίς να αγγίξετε τον διανομέα σαπουνιού. Κατάλληλο για δημόσιους χώρους όπως γραφεία, ξενοδοχεία, νοσοκομεία, ιατρικά ιδρύματα, σχολεία κ.λπ.
Αυτόματη λειτουργία με αισθητήρα: η μηχανή ανέπαφης απολύμανσης χεριών έχει σχεδιαστεί για να ψεκάζει με απολυμαντικό χεριών ή αλκοόλ και να παρέχει αυτόματη δοσολογία ψεκασμού, η οποία επιτρέπει την γρήγορη και εύκολη απολύμανση των χεριών και εξαλείφει τη διασταυρούμενη μόλυνση, επιτυγχάνοντας βέλτιστη υγιεινή των χεριών.


| Αριθμός είδους: | K9 Pro Διπλό |
| Μέγεθος προϊόντος: | 121,7×131,5×302 χιλ. |
| Δυναμικό: | 5V 2A |
| Ικανότητα: | 1200ml |
| Μέτρηση απόστασης: | 2-10cm |
| Ένταση ήχου: | Ρυθμιζόμενο επίπεδο 1-4 |
| Δοσολογία: | 0,1-2ml ρυθμιζόμενο |
| Εγκατάσταση: | Επιτοίχια, Επιτραπέζια, Βάση Τρίποδου |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Εύρος μέτρησης: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Θερμοκρασία συναγερμού: | Ευκανόνιστος |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Μετάδοση σε 18 γλώσσες: | |
| Κινέζικα, Αγγλικά, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Κορεατικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Ιταλικά, Αραβικά, Τουρκικά, Ταϊλανδέζικα, Καμποτζιανά, Ινδονησιακά, Μπενγκάλι, Χίντι, Βιετναμέζικα | |
| Διπλό πακέτο K9 Pro: | 1 τεμ./έγχρωμο κουτί; 9 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Ένα έγχρωμο κουτί περιλαμβάνει: 1x διανομέα, 1x δίσκο συλλογής υγρών, 1x εγχειρίδιο, 1x καλώδιο USB, 2x βίδες τοίχου. | |
| 15,5×15,5×31,5 εκ. | |
| 49x495x35εκ. | |
| 9,45/11,60 κιλά | |
| Συσκευασία βάσης δαπέδου: | 1 τεμ./καφέ κουτί; 6 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| 62X22X36cm | |
| 2 1/22 κιλά | |
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.