Αυτόματη λειτουργία με αισθητήρα: η μηχανή ανέπαφης απολύμανσης χεριών έχει σχεδιαστεί για νανεφελώματααπολυμαντικό χεριών ή αλκοόλ, και παρέχουν αυτόματη δοσολογία ψεκασμού, η οποία επιτρέπει γρήγορη και εύκολη απολύμανση των χεριών και την επίτευξηesβέλτιστη υγιεινή των χεριών.
Άνετο και υγιεινό:jΑπλώς βάλτε το χέρι σας κάτω από τον αισθητήρα για να ξεκινήσετε τον διανομέα σαπουνιού, μπορείτε να αποφύγετε αποτελεσματικά τη διασταυρούμενη μόλυνση χωρίς να αγγίξετε τον διανομέα σαπουνιού. Κατάλληλο για δημόσιους χώρους όπως γραφεία, ξενοδοχεία, νοσοκομεία, ιατρικά ιδρύματα, σχολεία κ.λπ.






| Αριθμός είδους: | F12 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 126,2*18μ2,2*271,5μ |
| Δυναμικό: | 5V 2A |
| Ικανότητα: | 1000 ml |
| Μέτρηση απόστασης: | 2-10cm |
| Ένταση ήχου: | Ρυθμιζόμενο επίπεδο 1-4 |
| Δοσολογία: | 0,1-2ml ρυθμιζόμενο |
| Εγκατάσταση: | Επιτοίχια, Επιτραπέζια, Βάση Τρίποδου |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Εύρος μέτρησης: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Θερμοκρασία συναγερμού: | Ρυθμιζόμενο (37,3-39℃) |
| Ισχύς από: | Μπαταρία AA, μπαταρία 18650, ηλεκτρική τύπου C |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Μετάδοση σε 18 γλώσσες: | |
| Κινέζικα, Αγγλικά, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Κορεατικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Ιταλικά, Αραβικά, Τουρκικά, Ταϊλανδέζικα, Καμποτζιανά, Ινδονησιακά, Μπενγκάλι, Χίντι, Βιετναμέζικα | |
| Πακέτο F12: | 1 τεμ./έγχρωμο κουτί; 12 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Ένα έγχρωμο κουτί περιλαμβάνει: 1x διανομέα, 1x δίσκο συλλογής υγρών, 1x εγχειρίδιο, 1x καλώδιο USB, 2x βίδες τοίχου. | |
| 14x14x30εκ. | |
| 57×44,5×30,5 εκ. | |
| 9,80/12,90 κιλά | |
| Πακέτο τρίποδου: | 1 τεμάχιο/καφέ κουτί; 20 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 κιλά | |
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.