Μεγάλη χωρητικότητα: αυτός ο αυτόματος διανομέας απολυμαντικού χεριών έχει μεγάλη χωρητικότητα 1000 ml, κατάλληλος για χρήση διαφόρων απολυμαντικών υγρών και απολυμαντικών χεριών, για καθημερινή και επαγγελματική χρήση, ιδανικός για σπίτια, ξενοδοχεία, νοσοκομεία ή άλλους δημόσιους χώρους.
Βολικό και υγιεινό: απλώς βάλτε το χέρι σας κάτω από τον αισθητήρα για να ξεκινήσετε τον διανομέα σαπουνιού, μπορείτε να αποφύγετε αποτελεσματικά τη διασταυρούμενη μόλυνση χωρίς να αγγίξετε τον διανομέα σαπουνιού. Κατάλληλο για δημόσιους χώρους όπως γραφεία, ξενοδοχεία, νοσοκομεία, ιατρικά ιδρύματα, σχολεία κ.λπ.

| Αριθμός είδους: | F1307 με βάση δαπέδου |
| Μέγεθος διανομέα σαπουνιού: | 120x120x260 χιλ. |
| Χρώμα διανομέα σαπουνιού: | Λευκό |
| Χωρητικότητα διανομής σαπουνιού: | 1000 ml |
| Υλικό διανομής σαπουνιού: | 100% Παρθένο Πλαστικό Μηχανικής ABS |
| Μπουκάλι διανομής σαπουνιού: | Δυνάμενος να ξαναγεμισθή |
| Βάρος διανομέα σαπουνιού: | 0,90 κιλά |
| Ισχύς από: | Μπαταρία μεγέθους 4*C ή προσαρμογέας 110V/220V |
| Βάση δαπέδου: | Υλικό δίσκου: Μέταλλο με ηλεκτροστατική βαφή Υλικό σωλήνα: Αλουμίνιο με ηλεκτροστατική βαφή Υλικό βάσης βάσης: Χάλυβας με ηλεκτροστατική βαφή πούδρας |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Δοσολογία χρήσης: | 1-Υγρή Αντλία: 1ml Κάθε Φορά |
| Αντλία 2 αφρών: 0,8 ml κάθε φορά | |
| Αντλία 3 ψεκασμών: 0,8 ml κάθε φορά | |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Συσκευασία: | 1 σετ/χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 36X34X20cm |
| ΒΔ/ΓΔ: | 5,6/6,2 κιλά |
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.