Βίντεο
Χαρακτηριστικά:
Αυτόματη λειτουργία με αισθητήρα: Ο ανέπαφος διανομέας σαπουνιού απολύμανσης χεριών έχει σχεδιαστεί για να νεφελοποιεί το απολυμαντικό χεριών ή το οινόπνευμα και να παρέχει αυτόματη δοσολογία ψεκασμού, η οποία επιτρέπει την γρήγορη και εύκολη απολύμανση των χεριών και εξαλείφει τη διασταυρούμενη μόλυνση, επιτυγχάνοντας βέλτιστη υγιεινή των χεριών.
Στυλ τοποθέτησης σε τοίχο: Ο διανομέας απολυμαντικού τοίχου λειτουργεί καλά για να διατηρεί την επιφάνεια του πάγκου απαλλαγμένη από ακαταστασία.
Λειτουργεί με μπαταρία και επαναφορτίζεται: αυτός ο διανομέας σαπουνιού με αλκοόλ τροφοδοτείται από μπαταρίες και μπορεί επίσης να τροφοδοτηθεί από προσαρμογέα. (Δεν είναι εξοπλισμένος με προσαρμογέα φόρτισης και μπαταρίες)
Βολικό και υγιεινό: απλώς βάλτε το χέρι σας κάτω από τον αισθητήρα για να ξεκινήσετε τον διανομέα σαπουνιού, μπορείτε να αποφύγετε αποτελεσματικά τη διασταυρούμενη μόλυνση χωρίς να αγγίξετε τον διανομέα σαπουνιού. Κατάλληλο για δημόσιους χώρους όπως γραφεία, ξενοδοχεία, νοσοκομεία, ιατρικά ιδρύματα, σχολεία κ.λπ. Μετράει τη θερμοκρασία των χεριών και του μετώπου ταυτόχρονα.









| Τεχνολογικές παράμετροι | |
| Μπαταρία | 4 μπαταρίες AA, 2 μπαταρίες 18650 ή USB |
| Υλικά | ABS+HDPE κορυφαίας ποιότητας, μη ανακτημένο |
| Χρώμα | λευκό, άλλα χρώματα μπορούν να προσαρμοστούν |
| Διάσταση | 121,7×131,5×302 χιλ. |
| Ικανότητα | 1200 ml |
| Ακρίβεια | ±0,2°C |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 10-40°C (καλύτερη θερμοκρασία 15°C-35°C) |
| Εύρος μέτρησης | 0-50°C |
| Τύπος συναγερμού | αναβοσβήνει + ηχητικό σήμα «DIDIDI» |
| Τύποι ακροφυσίων | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια, Επιτραπέζια, Βάση Τρίποδου |
Το πακέτο περιλαμβάνει:
Διανομέας x1
Καλώδιο USB x1
Εγχειρίδιο x1
Υποστηρικτική αγκράφα x1
Βίδες επιτοίχιας στήριξης x2
Δίσκος συλλογής υγρών x1
Χωνί x1
Δίσκος πίσω καλύμματος x1
Ποσότητα χαρτοκιβωτίου: 9 τεμ./χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος κύριου χαρτοκιβωτίου: 49x49x36 εκατοστά
Βάρος: 11,6 kg/Κουτί
Παρατηρήσεις: Οι μπαταρίες και ο προσαρμογέας USB δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.