Βίντεο
Χαρακτηριστικά:
Μέτρηση θερμοκρασίας σε μεγάλη απόσταση: Με ενσωματωμένο αισθητήρα υψηλής ποιότητας, το θερμόμετρο υγρού σαπουνιού K9 Pro F μπορεί να παρακολουθεί θερμοκρασία έως και 3 μέτρα, πολύ κατάλληλο για χρήση σε δημόσιους χώρους, όπως σχολείο, ξενοδοχείο, νοσοκομείο, εμπορικό κέντρο κ.λπ.
Στυλ τοποθέτησης σε τοίχο: Ο αυτόματος διανομέας απολυμαντικού τοίχου λειτουργεί καλά διατηρώντας την επιφάνεια του πάγκου καθαρή και ακατάστατη.
Λειτουργεί με μπαταρία και είναι επαναφορτιζόμενη: αυτή η δοσομετρική συσκευή σαπουνιού με αλκοόλ τροφοδοτείται από μπαταρίες AA ή 18650 και μπορεί επίσης να τροφοδοτηθεί από προσαρμογέα. (Δεν είναι εξοπλισμένη με προσαρμογέα φόρτισης και μπαταρίες).
Βολικό και υγιεινό: απλώς βάλτε το χέρι σας κάτω από τον αισθητήρα για να ξεκινήσετε τον αυτόματο διανομέα σαπουνιού, ώστε να αποφύγετε αποτελεσματικά τη διασταυρούμενη μόλυνση χωρίς να αγγίξετε τον διανομέα σαπουνιού. Κατάλληλο για δημόσιους χώρους όπως γραφεία, ξενοδοχεία, νοσοκομεία, ιατρικά ιδρύματα, σχολεία κ.λπ. Μετράει ταυτόχρονα τη θερμοκρασία των χεριών και του μετώπου.


| Αριθμός είδους: | K9 Pro F |
| Μέγεθος προϊόντος: | 121,7×131,5×302 χιλ. |
| Δυναμικό: | 5V 2A |
| Ικανότητα: | 1200ml |
| Μέτρηση απόστασης: | 3m |
| Ένταση ήχου: | Ρυθμιζόμενο επίπεδο 1-4 |
| Δοσολογία: | 0,1-2ml ρυθμιζόμενο |
| Εγκατάσταση: | Επιτοίχια, Επιτραπέζια, Βάση Τρίποδου |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Εύρος μέτρησης: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Θερμοκρασία συναγερμού: | Ευκανόνιστος |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Μετάδοση σε 18 γλώσσες: | |
| Κινέζικα, Αγγλικά, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Κορεατικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Ιταλικά, Αραβικά, Τουρκικά, Ταϊλανδέζικα, Καμποτζιανά, Ινδονησιακά, Μπενγκάλι, Χίντι, Βιετναμέζικα | |
| Συσκευασία: | 1 τεμ./έγχρωμο κουτί; 9 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Το κουτί χρωμάτων περιλαμβάνει: | Διανομέας x1Καλώδιο USB x1Εγχειρίδιο x1Στήριγμα αγκράφα x1Βίδες επιτοίχιας τοποθέτησης x2Δίσκος συλλογής υγρών x1Χωνί x1Δίσκος πίσω καλύμματος x1Ποσότητα συσκευασίας: 9 τεμάχια/κουτίΜέγεθος κύριου χαρτοκιβωτίου: 49x495x35 CMΒάρος: 11,6 kg/Κουτί Παρατηρήσεις: Οι μπαταρίες και ο προσαρμογέας USB δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος: | 15,5×15,5×31,5 εκ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 49x495x35εκ. |
| ΒΔ/ΓΔ: | 9,45/11,60 κιλά |
| Αριθμός είδους: | K9 Pro F |
| Μέγεθος προϊόντος: | 121,7×131,5×302 χιλ. |
| Δυναμικό: | 5V 2A |
| Ικανότητα: | 1200ml |
| Μέτρηση απόστασης: | 3m |
| Ένταση ήχου: | Ρυθμιζόμενο επίπεδο 1-4 |
| Δοσολογία: | 0,1-2ml ρυθμιζόμενο |
| Εγκατάσταση: | Επιτοίχια, Επιτραπέζια, Βάση Τρίποδου |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Εύρος μέτρησης: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Θερμοκρασία συναγερμού: | Ευκανόνιστος |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Μετάδοση σε 18 γλώσσες: | |
| Κινέζικα, Αγγλικά, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Κορεατικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Ιταλικά, Αραβικά, Τουρκικά, Ταϊλανδέζικα, Καμποτζιανά, Ινδονησιακά, Μπενγκάλι, Χίντι, Βιετναμέζικα | |
| Συσκευασία: | 1 τεμ./έγχρωμο κουτί; 9 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Το κουτί χρωμάτων περιλαμβάνει: | Διανομέας x1Καλώδιο USB x1Εγχειρίδιο x1Στήριγμα αγκράφα x1Βίδες επιτοίχιας τοποθέτησης x2Δίσκος συλλογής υγρών x1Χωνί x1Δίσκος πίσω καλύμματος x1Ποσότητα συσκευασίας: 9 τεμάχια/κουτίΜέγεθος κύριου χαρτοκιβωτίου: 49x495x35 CMΒάρος: 11,6 kg/Κουτί Παρατηρήσεις: Οι μπαταρίες και ο προσαρμογέας USB δεν περιλαμβάνονται στη συσκευασία |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος: | 15,5×15,5×31,5 εκ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 49x495x35εκ. |
| ΒΔ/ΓΔ: | 9,45/11,60 κιλά |
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.