Βίντεο
Προσδιορισμός
| Αριθμός είδους: | K9 Pro Plus με Wifi από την εφαρμογή Tuya |
| Μέγεθος προϊόντος: | 121,7×131,5×302 χιλ. |
| Δυναμικό: | 5V 2A |
| Ικανότητα: | 1200ml |
| Μέτρηση απόστασης: | 2-10 εκ. |
| Ένταση ήχου: | Ρυθμιζόμενο επίπεδο 1-4 |
| Δοσολογία: | 0,1-2ml ρυθμιζόμενο |
| Εγκατάσταση: | Επιτοίχια, Επιτραπέζια, Βάση Τρίποδου |
| Τύπος αντλίας: | Προαιρετικά (Αντλία ψεκασμού/στάξης/αφρού) |
| Εύρος μέτρησης: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Θερμοκρασία συναγερμού: | Ευκανόνιστος |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS, FCC |
| Μετάδοση σε 18 γλώσσες: | |
| Κινέζικα, Αγγλικά, Ισπανικά, Ιαπωνικά, Πορτογαλικά, Κορεατικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Ιταλικά, Αραβικά, Τουρκικά, Ταϊλανδέζικα, Καμποτζιανά, Ινδονησιακά, Μπενγκάλι, Χίντι, Βιετναμέζικα | |
| Συσκευασία: | 1 τεμ./έγχρωμο κουτί; 9 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Το κουτί χρωμάτων περιλαμβάνει: | 1x διανομέας, 1x δίσκος συλλογής υγρών, 1x εγχειρίδιο, 1x καλώδιο USB, 2x βίδες τοίχου. |
| Μέγεθος κουτιού χρώματος: | 15,5×15,5×31,5 εκ. |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 49x495x36εκ. |
| ΒΔ/ΓΔ: | 9,45/11,60 κιλά |
| Πλεονεκτήματα: | |
| * Αλλαγή γλωσσών | * Ρυθμιζόμενη δοσολογία |
| * Ρυθμιζόμενο επίπεδο ήχου | * Καταγραφή δεδομένων μέτρησης θερμοκρασίας |
| * Ρύθμιση χωρητικότητας | * Μία εφαρμογή μπορεί να ελέγχει πολλαπλές λειτουργίες |

Αυτόματη λειτουργία με αισθητήρα: αυτή η ανέπαφη δοσομετρική συσκευή απολύμανσης χεριών έχει σχεδιαστεί για να ψεκάζει με απολυμαντικό χεριών ή αλκοόλ και να παρέχει αυτόματη δοσολογία ψεκασμού, η οποία επιτρέπει την γρήγορη και εύκολη απολύμανση των χεριών και εξαλείφει τη διασταυρούμενη μόλυνση, επιτυγχάνοντας βέλτιστη υγιεινή των χεριών.
Στυλ τοποθέτησης σε τοίχο: Ο επιτοίχιος διανομέας σαπουνιού λειτουργεί καλά για να διατηρεί την επιφάνεια του πάγκου απαλλαγμένη από ακαταστασία.
Λειτουργεί με μπαταρία και επαναφορτίζεται: αυτός ο διανομέας σαπουνιού με αλκοόλ λειτουργεί με μπαταρίες, ενώ τροφοδοτείται και από προσαρμογέα. (Δεν είναι εξοπλισμένος με προσαρμογέα φόρτισης και μπαταρίες)
Διαθέσιμο Wifi: υποστηρίζεται από την εφαρμογή Tuya, την οποία μπορείτε να κατεβάσετε από τα κινητά σας τηλέφωνα. Με αυτήν, μπορείτε να ελέγχετε όλες τις λειτουργίες, εύκολα και βολικά.
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.