Ο αυτόματος διανομέας αρωμάτων αέρα Siweiyi είναι ένας διανομέας τυπικού μεγέθους που λειτουργεί με μπαταρία και διανέμει αυτόματα σπρέι αεροζόλ σε προγραμματισμένα χρονικά διαστήματα. Λειτουργεί πιο αποτελεσματικά όταν τοποθετείται στον τοίχο σε ύψος τουλάχιστον δύο μέτρων από το δάπεδο.
| Αριθμός είδους: | ADS05 |
| Μέγεθος προϊόντος: | 212x90x90 χιλ. |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Υλικό: | PP |
| Βάρος προϊόντος: | 185 γρ. |
| Χρόνος Διαστήματος: | 5 / 15 / 30 λεπτά (ρυθμιζόμενο) |
| Τροφοδοσία ρεύματος: | 2 μπαταρίες AA (δεν περιλαμβάνονται) |
| Δοσολογία: | 0,1 ml |
| Εγκατάσταση: | Επιτοίχιο, Επιτραπέζιο |
| Συμβατή χωρητικότητα αερολύματος: | 300 ml |
| Συμβατό μέγεθος αεροζόλ (Υ x Διάμετρος): | Περίπου 14 x 6,5 εκ. |
| Εφαρμογή: | μπάνιο στο σπίτι, δημόσια τουαλέτα, ξενοδοχείο, εστιατόριο και πολλά άλλα |
| Πακέτο Περιλαμβάνεται:: | 1 x Αυτόματος Διανομέας Αερολυμάτων (δεν περιλαμβάνονται μπαταρία και αεροζόλ) |
| Πιστοποιητικό: | CE, ROHS |
| Συσκευασία: | 24 τεμάχια/χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 50X38X22cm |
| ΒΔ/ΓΔ: | 4,39/4,98 κιλά |
Από την ίδρυσή του, το εργοστάσιό μας αναπτύσσει προϊόντα πρώτης κατηγορίας παγκόσμιας κλάσης με την τήρηση της αρχής
Πρώτα η ποιότητα. Τα προϊόντα μας έχουν αποκτήσει εξαιρετική φήμη στον κλάδο και είναι πολύτιμα για την εμπιστοσύνη νέων και παλαιών πελατών.